Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1211
Stary 23.01.2012, 15:42
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Dziwne że po dzień dzisiejszy nie zwrócono broni ani kamizelek naszych Borowców...
Jakie tam dziwne, przecież za rok może dwa dowiemy się od "przyjaciół" z Rosji, że z tej broni oddawano te strzały co ich na filmie nie było.

Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując