Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1203
Stary 23.01.2012, 13:38
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
a) dlaczego godzina "katastrofy smoleńskiej" uległa zmianie po 2-3 tygodniach od tego wydarzenia?
.
Najpierw przez 3 tygodnie podawano 8:56 jako godzine katastrofy a potem zmieniono na 8:40.Jakby nie patrzac to nie jest 1 lub 2 minuty różnicy ale aż 16 minut. Co w tym czasie sie działo ? Dziwne że po dzień dzisiejszy nie zwrócono broni ani kamizelek naszych Borowców...
Odpowiedz cytując