PSYCHOLTSW napisał(a):

a) dlaczego godzina "katastrofy smoleńskiej" uległa zmianie po 2-3 tygodniach od tego wydarzenia?
.
|
Najpierw przez 3 tygodnie podawano 8:56 jako godzine katastrofy a potem zmieniono na 8:40.Jakby nie patrzac to nie jest 1 lub 2 minuty różnicy ale aż 16 minut. Co w tym czasie sie działo ? Dziwne że po dzień dzisiejszy nie zwrócono broni ani kamizelek naszych Borowców...