SV_ napisał(a):

|
Pierwszy lepszy przykład, te dokumenty sprzed 2 godzin? Proste ze to ściema, ale sraczkę rzad ma.
|
Ja wcale nie jestem pewien, że to ściema. Nie zdziwiłbym się, gdyby przy okazji wyszło na jaw, że rządowy intranet ma poziom zabezpieczeń zbliżony do mojego domowego WiFi. Zwłaszcza jeżeli przetarg i technicy byli załatwieni po znajomości.
Żyjemy w niepoważnym kraju, a skoro udawało się wyciągnąć pocztę dyplomatyczną USA...
Naprawdę nie byłbym zdziwiony.
DevilMayCry napisał(a):

|
....iszony wykradli mi i mojej żonie dane osobowe, numery kart podczas ich ataku na PSN. Przez nich same problemy miałem.
|
I dlatego nie należy dawać numerów kart żadnym firmom. Ja korzystam ze "zdrapek", jeżeli mam potrzebę.
A tak między nami - ja skorzystałem, bo dostałem od Sony rozmaite bonusy, zaś to co wyciągnęli z bazy na mój temat mogą sobie wsadzić
UWAGA, hit!
K. Kłopotek (PSL) napisał(a):
|
- Polski rząd powinien podpisać ten akt. Nie ma bezgranicznej, niedookreślonej wolności w demokracji w jakiej żyjemy. Piractwo to jedno, ale jest tyle chamstwa i plugastwa w internecie, że z tym trzeba walczyć - argumentował polityk PSL.
|
No to już wiemy, że wolność słowa nie jest zagrożona. Pies rypał piractwo, trzeba walczyć z plugastwem!
Radzę też przeczytać wypowiedź Boniego. "Zdaniem ministra administracji i cyfryzacji potrzebny jest czas na analizę wszystkich warunków prawnych związanych z porozumieniem ACTA."
Nie no, rychło w czas! Cztery dni do podpisania w Tokio, a oni się zastanawiają nad konsultacjami społecznymi.
W jakim kraju my żyjemy ?!
Kompletnie nie moja bajka (SLD), ale bardzo sensowna wypowiedź na temat ACTA ze strony polskiej europosłanki. Jak już wcześniej pisałem, jest szansa, że UE zablokuje całość. Na razie niewielka.