Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4673
Stary 22.01.2012, 17:52
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Gole w sparingach strzelali też m.in. Kwiek, Paszulewicz czy Dawidowski. To tak gwoli ścisłości.
Z Brudem jest tylko problem - słabo gra w piłkę. Jest też trochę za stary żeby liczyć na jakąś niesamowita poprawę jakości. Chłopak miałby poważny problem przebić się do składu w Górniku Zabrze czy ŁKS Łódź.

Skoro odpuściliśmy o wiele lepszego Mączyńskiego, to czemu miałby się sprawdzić Brud? Chyba że celujemy w utrzymanie.
Nie chce mi się przeszukiwać tematów na forum. Jednak zdaje mi się, że przed tym sezonem jak była informacja o przedłużeniu kontraktu nie było protestów. To co w tym się zmieniło. Zagrał w 6 meczach po ileś minut, nigdy nie dostał prawdziwej szansy, ani od trenera sygnału "masz szansę się przebić". Chłopak potrzebuje zebrać doświadczenie.

Tak samo było z Kowalskim - też zarabiał grosze, a był najbardziej krytykowany. Kowalski, Brud - to nie jest nasz problem, problemem jest kilku piłkarzy, którzy zarabiają potężne pieniądze, a grają blado, albo nawet żałośnie.
Odpowiedz cytując