Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.01.2012, 16:43
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Sluchaj, no to nic prostszego. Skoro "co sie stalo to sie nie odstanie" i najwyrazniej nie warto szukac prawdy to zadzwon do Boeinga i powiedz im zeby odpuscili sobie cos takiego jak czarne skrzynki bo po co? Dalej, idz do prokuratury i powiedz ze masz dla nich swietne rozwiazanie oszczedzajace mnostwo czasu i pracy, koniec z badaniami przyczyn wszelkich wypadkow drogowych, koniec z sekcjami zwlok, istna rewolucja!
A jak juz osiagniesz swoj cel to podbij do Francji gdzie zlozyli wrak samolotu ktory rozbil sie nad Atlantykiem i powiedz im zeby wsadzili sobie w dupe wyniki badan ktore wskazaly ze przyczyna bylo zamarzniecie rurki Pitota i nie rozumiesz po co te rurki wymieniali we wszystkich samolotach. Jak juz odniesiesz sukces to lec samolotem z zepsuta rurka Pitota na Jamajke zapalic lolka i na pokladzie, 11 tys metrow nad ziemia opowiedz pasazerom o swoim sukcesie. Beda Ci wdzieczni do konca zycia, czyli jakies 30 minut.
nie nie ... Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Nie mam nic do udowadniania śmierci. Sam bym chciał gdyby moja rodzina tak zginęła dowiedzieć się czemu i jak. Ale po co zwykli ludzie się do tego mieszają . I po co media w to wchodzą. Do tego powstają kłótnie w sejmie , które tylko niszczą nas od środa.
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując