wolfy napisał(a):

To byłby najprawdopodobniej jego ostatni. Odejście Małeckiego na mocy prawa Webstera to min. 1-1,5 miliona euro w plecy. Czegoś takiego Cupiał nie wybaczy.
Dymanie wychowanków to bardzo "inteligentna" postawa.
Wszystko wskazuje na to, że się jednak nie dogadają. Klub ewidentnie gra na przetrzymanie.
|
chyba się mylisz - z tego co orientuję się, to Mały ma przejebane u Cupiała dość konkretnie, już w lecie miał być sprzedany, ale Stan przekonał, że jeszcze warto poczekać, wg mnie podwyżki nie będzie, a Małego wypchnął przy najbliższej okazji