Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53984
Stary 20.01.2012, 21:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To byłby najprawdopodobniej jego ostatni. Odejście Małeckiego na mocy prawa Webstera to min. 1-1,5 miliona euro w plecy. Czegoś takiego Cupiał nie wybaczy.

Dymanie wychowanków to bardzo "inteligentna" postawa.

Wszystko wskazuje na to, że się jednak nie dogadają. Klub ewidentnie gra na przetrzymanie.
chyba się mylisz - z tego co orientuję się, to Mały ma przejebane u Cupiała dość konkretnie, już w lecie miał być sprzedany, ale Stan przekonał, że jeszcze warto poczekać, wg mnie podwyżki nie będzie, a Małego wypchnął przy najbliższej okazji
Odpowiedz cytując