Wiślak-1990 napisał(a):

|
.... Mam nadzieje że Basałaj nie dopisze sobie następnego "sukcesu" którym było by nie dogadanie się z Małym.
|
Patryk ma kontrakt do 2014 roku. Wiec nie chodzi o dogadanie się tylko ugięcie się pod szantażem - nazywajmy rzeczy po imieniu.