Wyświetl pojedynczy post
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53969
Stary 20.01.2012, 17:07
Co do Małeckiego to podobno jest On jednym z najmniej zarabiających piłkarzy Wisły, więc to nie dziwne że chce podwyżkę, i nic tu nie ma do rzeczy czy jest Wiślakiem czy nie jest, zasługuje na tą podwyżkę i jak jej nie dostanie to niech mi się Basałaj na oczy nie pokazuję, bo na pewno na stadionie usłyszał by gorsze słowa niż "Basałaj spierdalaj" Jeśli odejdzie na prawie Webstera to ja wcale nie uznam to za zdradę, bo to przecież Wisła nie che mu dać takich pieniędzy na jakie zasługuje, a powinien być moim zdaniem w 4 najlepiej zarabiających. A następna sprawa to jest to że klub daję do zrozumienia Małemu że nie jest on już tak bardzo potrzebny, a wiadomo że Mały zawsze lubi być w centrum uwagi. Mam nadzieje że Basałaj nie dopisze sobie następnego "sukcesu" którym było by nie dogadanie się z Małym.
Odpowiedz cytując