Gwiaździsty napisał(a):

|
Niesioł i tak był wczoraj jak na siebie spokojny. Widać, że przed programem zażył leki. Może też dlatego, że Hofman strzaskał mu pysk argumentami i kulturą osobistą. Nawet PO-wski parobek medialny Lis nie za wiele mógł zdziałać ciągłym przerywaniem gdy Hofman rozcierał go na ziemi.
|
tutaj program zgrany na neta przez TVP jak by ktos chcial obejrzec:
http://www.youtube.com/watch?v=x55lC...xKHpoflGLssYvQ
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"