Wyświetl pojedynczy post
ziuk_NYC
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: NOwy JOrk ( cwierc wieku minelo dawno )

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1142
Stary 18.01.2012, 05:11
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Niesioł i tak był wczoraj jak na siebie spokojny. Widać, że przed programem zażył leki. Może też dlatego, że Hofman strzaskał mu pysk argumentami i kulturą osobistą. Nawet PO-wski parobek medialny Lis nie za wiele mógł zdziałać ciągłym przerywaniem gdy Hofman rozcierał go na ziemi.
tutaj program zgrany na neta przez TVP jak by ktos chcial obejrzec: http://www.youtube.com/watch?v=x55lC...xKHpoflGLssYvQ
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"
Odpowiedz cytując