nero napisał(a):

|
Czy warto kupować odtwarzacz blu-ray do starego telewizora ?!
|
Warto nie warto, różnic tak jak podszywacz napisał nie zauważysz, ale.... zawsze jest jakieś ale

, przyszłościowo myśląc, dokładając nieduże pieniądze masz dużo bardziej przyszłościowe urządzenie.
Na allegro z dobrej promocji która była ostatnio jest kilka blu-ray'ów LG BD 660. Fajny sprzęt, dobrze działa.
labtec napisał(a):

no tak, jak im towar nie schodzi to mogą opuścić. Dzięki !
I jeszcze dwa pytania tak na przyszłość ;-) :
Kopiec Kościuszki do której jest czynny ( nie ma chyba żadnych ograniczeń, tj. że w weekendy zamknięty itd ? )
Wawel - również to samo pytanie, o której zamykają 
Dzięki !
Kopiec czynny od 9;00 do zmroku, czyli ok. 16. To już wiem, jakbyście mogli tytlko z Wawelem mi odpisac.
thx
|
No kopiec jako kopiec jest do zmroku ale o każdej godzinie dnia i nocy możesz wbić się na miejscówkę z widokiem na Kraków.
Zamykany jest sam "wzgórek"