Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24840
Stary 15.01.2012, 22:52
nero napisał(a):Wyświetl post
Czy warto kupować odtwarzacz blu-ray do starego telewizora ?!
Warto nie warto, różnic tak jak podszywacz napisał nie zauważysz, ale.... zawsze jest jakieś ale , przyszłościowo myśląc, dokładając nieduże pieniądze masz dużo bardziej przyszłościowe urządzenie.

Na allegro z dobrej promocji która była ostatnio jest kilka blu-ray'ów LG BD 660. Fajny sprzęt, dobrze działa.

labtec napisał(a):Wyświetl post
no tak, jak im towar nie schodzi to mogą opuścić. Dzięki !

I jeszcze dwa pytania tak na przyszłość ;-) :

Kopiec Kościuszki do której jest czynny ( nie ma chyba żadnych ograniczeń, tj. że w weekendy zamknięty itd ? )
Wawel - również to samo pytanie, o której zamykają

Dzięki !




Kopiec czynny od 9;00 do zmroku, czyli ok. 16. To już wiem, jakbyście mogli tytlko z Wawelem mi odpisac.
thx
No kopiec jako kopiec jest do zmroku ale o każdej godzinie dnia i nocy możesz wbić się na miejscówkę z widokiem na Kraków.

Zamykany jest sam "wzgórek"
Ostatnio edytowane przez MatMario : 15.01.2012 o godz. 22:59.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując