Drozd napisał(a):

|
Co do mediów to już byś sie nie ośmieszał. Dlaczego rydzyk nie dostał koncesji? To nie ograniczanie wolności słowa? Powiedz ze KRRiT jest niezależna.
|
Bo nie wpłacił obowiązkowych 10 mln PLN tak jak wszyscy inni, którzy dostali koncesję

?