krzysztofff napisał(a):

|
juz jedzie panowie, na lotnisko!!! witajmy go!!!nasz Messi!!!!nasz Mesjasz!!!
|
Taaak ! A kupuje go Wojciechowski, hahaha.
Dariook napisał(a):

Hmm, tylko się zbłaźnisz. Maaskant, Baszczyński i bóg wie co jeszcze . To z takich na czasie przykładów.
Cupiał to same zło ? ... tylko u ciebie to się pojawia, zapewne kolejna ucieczka na inny tor.
|
Oj czepiasz i to głupio, czym innym są incydentalne działania, a czym innym stała ingerencja, nie kompromituj sie proszę. Cupiał w szatni który ustala skład, hehe, chyba tylko w chorej wyobraźni, a JW owszem tak robił, po co mu dyr. sp,. a trener tez tylko bo taki wymóg

.