Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53656
Stary 11.01.2012, 19:47
krzysztofff napisał(a):Wyświetl post
juz jedzie panowie, na lotnisko!!! witajmy go!!!nasz Messi!!!!nasz Mesjasz!!!
Taaak ! A kupuje go Wojciechowski, hahaha.
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Hmm, tylko się zbłaźnisz. Maaskant, Baszczyński i bóg wie co jeszcze . To z takich na czasie przykładów.

Cupiał to same zło ? ... tylko u ciebie to się pojawia, zapewne kolejna ucieczka na inny tor.
Oj czepiasz i to głupio, czym innym są incydentalne działania, a czym innym stała ingerencja, nie kompromituj sie proszę. Cupiał w szatni który ustala skład, hehe, chyba tylko w chorej wyobraźni, a JW owszem tak robił, po co mu dyr. sp,. a trener tez tylko bo taki wymóg .
Ostatnio edytowane przez milosz : 11.01.2012 o godz. 19:55.
Odpowiedz cytując