Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53587
Stary 10.01.2012, 17:20
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Podziwiam ogolna radosc tworcza na forum na temat Dudu...

Zawodnik slaby i tyle w temacie...
To jak jestes lepszy to idz to powiedz w klubie moze dadza Ci szanse. Za takie pieniadze to jest okazja a jeszcze narzekanie
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 10.01.2012 o godz. 17:26.
Odpowiedz cytując