Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
53587
10.01.2012, 17:20
63.5 Kg
napisał(a):
Podziwiam ogolna radosc tworcza na forum na temat Dudu...
Zawodnik slaby i tyle w temacie...
To jak jestes lepszy to idz to powiedz w klubie moze dadza Ci szanse. Za takie pieniadze to jest okazja a jeszcze narzekanie
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 10.01.2012 o godz. 17:26.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael