63.5 Kg napisał(a):

Podziwiam ogolna radosc tworcza na forum na temat Dudu...
Zawodnik slaby i tyle w temacie...
|
Dokładnie... ja sam się zastanawiam od roku, na jakiej podstawie jest taka fascynacja tym zawodnikiem. Taki dobry, że klepie kolejny sezon w Widzewie.