elliot_ness napisał(a):

|
Ja krótko w kwestii formalnej Wisła powinna dodać sobie 14 tytuł mistrzowski za rok 1951 gdzie pzpn mistrzostwo przyznał nie zwycięszcy Ligi Wiśle a zdobywcy PP Ruchowi.
|
O ile dobrze pamiętam to już przed sezonem zostało ogłoszone, że w tym roku tytuł mistrzowski zostanie przyznany zdobywcy pucharu polski. Co się tyczy mistrzostwa Legii: Dobrze że im odebrano, ale w tamtym sezonie nikt nie powinien otrzymać tego tytułu.