Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18356
Stary 09.01.2012, 12:12
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Ja krótko w kwestii formalnej Wisła powinna dodać sobie 14 tytuł mistrzowski za rok 1951 gdzie pzpn mistrzostwo przyznał nie zwycięszcy Ligi Wiśle a zdobywcy PP Ruchowi.
O ile dobrze pamiętam to już przed sezonem zostało ogłoszone, że w tym roku tytuł mistrzowski zostanie przyznany zdobywcy pucharu polski. Co się tyczy mistrzostwa Legii: Dobrze że im odebrano, ale w tamtym sezonie nikt nie powinien otrzymać tego tytułu.
Odpowiedz cytując