dj_ibutti napisał(a):

Jak tam forumowi jasnowidze: Zbymak i maciOs, donoszą coś o transferach do klubu?
|
ale po co ta wieczna ironia?
na temat:
jeśli chodzi o Deleva to w wieku 22 lat do korei gdzie inne jest prawoie wszystko to trochę wariactwo i chyba Spas musiałby być szalony aby taką opcję wykorzystać zwłaszcza, że Wisełka zagra ze Standardem w PE gdzie zasiądzie pewnie sporo Skautów i obserwatorów