Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53544
Stary 09.01.2012, 12:07
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Jak tam forumowi jasnowidze: Zbymak i maciOs, donoszą coś o transferach do klubu?
ale po co ta wieczna ironia?

na temat:
jeśli chodzi o Deleva to w wieku 22 lat do korei gdzie inne jest prawoie wszystko to trochę wariactwo i chyba Spas musiałby być szalony aby taką opcję wykorzystać zwłaszcza, że Wisełka zagra ze Standardem w PE gdzie zasiądzie pewnie sporo Skautów i obserwatorów
Odpowiedz cytując