Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18347
Stary 08.01.2012, 22:00
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Pablo84: jasne, że można w sezonie ogórkowym dyskutować o wszystkim. Tylko ja ci już z góry powiem, jak się to skończy. Ty prowokujesz Legionistów, im skacze ciśnienie i wypisują głupoty. Ja ich wywalam w trybie natychmiastowym. I cała zabawa szybko się kończy
Nie no, ja nie chcę nikogo prowokować.Naprawdę, zalezy mi tylko na merytorycznej dyskusji.
Zwyczjanie jestem ciekawy ile w tym filmiku manipulacji

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując