flamengista napisał(a):

Pablo84: jasne, że można w sezonie ogórkowym dyskutować o wszystkim. Tylko ja ci już z góry powiem, jak się to skończy. Ty prowokujesz Legionistów, im skacze ciśnienie i wypisują głupoty. Ja ich wywalam w trybie natychmiastowym. I cała zabawa szybko się kończy
|
Nie no, ja nie chcę nikogo prowokować.Naprawdę, zalezy mi tylko na merytorycznej dyskusji.
Zwyczjanie jestem ciekawy ile w tym filmiku manipulacji