Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15034
Stary 08.01.2012, 16:44
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem wierny prawdzie, dlatego wyznaje tylko TVN i GW, co wieczór się zawsze modlę do naszego Pana Ojca Wszechmogącego, Wszechwładnego Michnika, zwanego również Szechterem. Dzieci codziennie nauczam rosyjskiego na cześć wujka Władymira i oczywiście niemieckiego na cześć cioci Angeli. Co roku z całą rodziną odbywam pielgrzymki do Izraela i modlę się tam o wszystko co najgorsze dla naszych wrogów, w domu mam kukiełki z naszymi przeciwnikami, i jak ich oglądam na żywo to ich igłą dźgam żeby widzieć jak cierpią.
I kto tu jest fanatykiem i sekciarzem. A przepraszasz co wieczór za Jedwabne? Jeżeli nie to wstydź się.
Hej Nasz TS !!