Arapaho napisał(a):

|
Oczywiście że tak.Skąd niby czerpiesz informacje o tym co sie dzieje?TVN i GW sa tylko oczywiście symbolicznym przedstawicielem mediów do których mozna zaliczyć takze Tygodnik Powszechny,Nie,Onet.pl,interia.pl,Tok.FM, Radio Zet,TVP i kilka innych
|
Ja jestem wierny prawdzie, dlatego wyznaje tylko TVN i GW, co wieczór się zawsze modlę do naszego Pana Ojca Wszechmogącego, Wszechwładnego Michnika, zwanego również Szechterem. Dzieci codziennie nauczam rosyjskiego na cześć wujka Władymira i oczywiście niemieckiego na cześć cioci Angeli. Co roku z całą rodziną odbywam pielgrzymki do Izraela i modlę się tam o wszystko co najgorsze dla naszych wrogów, w domu mam kukiełki z naszymi przeciwnikami, i jak ich oglądam na żywo to ich igłą dźgam żeby widzieć jak cierpią.