Witam!!
W związku z tym, że dzisiaj jest finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chciałbym zachęcić wszystkich do aktywnego udziału w portalu aukcyjnym!!
Z mojej strony polecam moje aukcje (m.in. mały zestaw Wiślackich gadżetów!):
http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_...hp?uid=2882386
Polecam i pozdrawiam!!
"Nie zawsze mamy wiarę - aby uwierzyć..
Nie zawsze jest nadzieja, że coś się jednak spełni..
Ale prowadzi nas siła, z którą idziemy przed siebie..
Nic nas nigdy nie zatrzyma na ziemi ani w niebie!!"