Wyświetl pojedynczy post
Lord of WC
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 08.01.2012, 14:12
Witam!!

W związku z tym, że dzisiaj jest finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chciałbym zachęcić wszystkich do aktywnego udziału w portalu aukcyjnym!!


Z mojej strony polecam moje aukcje (m.in. mały zestaw Wiślackich gadżetów!):


http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_...hp?uid=2882386


Polecam i pozdrawiam!!
"Nie zawsze mamy wiarę - aby uwierzyć..
Nie zawsze jest nadzieja, że coś się jednak spełni..
Ale prowadzi nas siła, z którą idziemy przed siebie..
Nic nas nigdy nie zatrzyma na ziemi ani w niebie!!"
Odpowiedz cytując