Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53470
Stary 07.01.2012, 17:42
milosz napisał(a):Wyświetl post
Załóżmy, że to prawda, załóżmy choć Ja to Panu Walterowi bym tak nie ufał. Powiedzmy że mówimy o inwestycji na poziomie kilku milionów euro, skąd je wziąć ...hmm...to spójrzmy na taką analizę:

Jesteśmy według tej analizy transferów na plusie i to sporym.
_______
Napisałem że budowa bazy i akademii to nie mega środki (spore ale nie mega) i podtrzymuje to, wystarczy porównać środki na budowę stadionu R22 i widać różnicę. O ile budowa stadionu była poza zasięgiem właściciela bez mega wydatków, o tyle budowa infrastruktury (baza, akademia) jest w jego zasięgu. Czy można to połączyć z transferami, uważam że tak pod warunkiem że nie będzie ich 6/7 a max.3 i to jeden lub dwa w tym okienku transferowym, a dodatkowy w letnim. Wisła aby się rozwijać musi zrobić krok do przodu, a bez infrastruktury i pojedynczych ale jakościowych transferów nie będzie to możliwe.
Tylko aby tą bazę i akademię wybudować potrzeba dużych środków pieniężnych. Będąc na miejscu Cupiała wydałbyś PRYWATNYCH kilka milionów zł. na przedsięwzięcie obarczone dużym ryzykiem? Wątpię. Miasto nawet za samo wynajęcie stadionu chce kasy, zatem nie ma co marzyć, że wsparłoby nas finansowo. Nasz budżet nie jest na tyle wysoki żeby przeznaczać pieniądze np. na młodzież i całe zaplecze sportowe. Oczywiście każdy z Nas chciałby, żebyśmy mieli tyle pociechy z młodzieży co ma Legia. Tylko, że na ten sukces pracowano tam od kilku lat.
Odpowiedz cytując