wikink1 napisał(a):

|
Panowie te wszelkie dyskusje zaczną mieć jakąkolwiek sens tylko wtedy jak .....uwzględnimy dług w obce właściciela .Czyli wszelkie pieniądze trafiające do klubu z TF BYŁY W POSTACI KREDYTU NA ZASADACH WOLNORYNKOWYCH CZYLI 30 PROCENT w skali rocznej .Że długi spłacać trzeba powinien wiedzieć każdy . Mamy wielką kulę u nogi w postaci tego zadłużenia i wszelkie pieniądze z transferów i innych źródeł w pierzei kolejności są kierowane na ten cel .
|
Przestań wypisywac głupoty
Wszelkie pieniądze trafiające do Wisły z Telefoniki były w postaci kredytu, to fakt.
Oprocentowanie tego kredytu nie mogło byc niższe od tego ile TF uzuskałaby z tych pieniędzy lokując je w banku. Inaczej byłaby to działalność na szkodę spółki co podlega odpowiedzialności karno-skarbowej.
Pieniądze trafiały jako kredyty a nie darowizny, bo
- po pierwsze ogranicza to straty TF i Wisły (mniejszy podatek płaci sie od pożyczki niż od darowizny)
- po drugie TF w ten sposób działa najbardziej racjonalnie ograniczając ryzyko i ponowne unika oskarżenia o działalność na niekorzyść spółki i odpowiedzialność karno-skarbową.
Tak więc gdyby nie było tych pozyczek jako źródła finansowania Wisły nie byłoby dziś silnej Wisły a Ty pisałbyś na forum FC Kopenhaga a nie na forum Wisły