Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53389
Stary 06.01.2012, 14:27
Pele77 napisał(a):Wyświetl post
To powiedz kto ma lepszą?
Nawet nie chodzi o to, że inne kluby mają wyraźnie lepsze kadry. Ligowa czołówka prezentuje zbliżony poziom i ja nie widzę podstaw by twierdzić, że akurat my wypadamy najkorzystniej.
Porównywanie zmienników to sztuczne kryterium oceny zespołu, bo zmiennicy nie zawsze są ważni. Np. co z tego, że Lech ma tylko Rudneva, skoro jego zmiennicy rzadko grają, a on Lechowi robi więcej goli i zwycięstw niż nam Biton i Genkov razem wzięci?
Odpowiedz cytując