Pele77 napisał(a):

|
To powiedz kto ma lepszą?
|
Nawet nie chodzi o to, że inne kluby mają wyraźnie lepsze kadry. Ligowa czołówka prezentuje zbliżony poziom i ja nie widzę podstaw by twierdzić, że akurat my wypadamy najkorzystniej.
Porównywanie zmienników to sztuczne kryterium oceny zespołu, bo zmiennicy nie zawsze są ważni. Np. co z tego, że Lech ma tylko Rudneva, skoro jego zmiennicy rzadko grają, a on Lechowi robi więcej goli i zwycięstw niż nam Biton i Genkov razem wzięci?