jova napisał(a):

Najbardziej wyrównaną? Możliwe. Najlepszą? Szczerze wątpię. Nie rozumiem czemu zakładasz, że dwóch średnich zawodników na danej pozycji to sytuacja korzystniejsza od posiadania jednego dobrego i jednego słabego.
Poza tym obawiam się, że mistrzostwa zdobywa się raczej dzięki sile pierwszego składu, a nie zmienników.
|
To powiedz kto ma lepszą?