Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53273
Stary 04.01.2012, 08:26
lazy napisał(a):Wyświetl post


Proponuje pod ten temat podpiąć ankietę co do "złotej myśli tygodnia".

Dzisiejsi kandydaci:
1) Nunez do d.py bo teatrzykuje zamiast pokazywać umiejętności i grać dobrą piłkę
2) W temacie Bitona - wyłożyć przez Cupiała 1.6mln przy jego majątku ponad 1mld to jak splunąć i zadeptać.
3) jedynie potrafi grać 6.000 n.p.m bo inne zespoły nie potrafią oddychać tam, a u nas niestety nie będzie grał na takiej wysokości, co jest dodatkowym minusem , bo tez mu się będzie gorzej grało

Panowie Modowie nie dajcie się prosić...
Będzie weselej, a może paru napinaczy się powstrzyma...
Też jestem za ankietą. Oczyma wyobraźni już widzę ten zbiorowy poke-bulwers.
Temat wraca do formy
Odpowiedz cytując