lazy napisał(a):


Proponuje pod ten temat podpiąć ankietę co do "złotej myśli tygodnia".
Dzisiejsi kandydaci:
1) Nunez do d.py bo teatrzykuje zamiast pokazywać umiejętności i grać dobrą piłkę
2) W temacie Bitona - wyłożyć przez Cupiała 1.6mln przy jego majątku ponad 1mld to jak splunąć i zadeptać.
3) jedynie potrafi grać 6.000 n.p.m bo inne zespoły nie potrafią oddychać tam, a u nas niestety nie będzie grał na takiej wysokości, co jest dodatkowym minusem , bo tez mu się będzie gorzej grało
Panowie Modowie nie dajcie się prosić...
Będzie weselej, a może paru napinaczy się powstrzyma...
|
Też jestem za ankietą. Oczyma wyobraźni już widzę ten zbiorowy poke-bulwers.
Temat wraca do formy
