Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53257
Stary 03.01.2012, 21:56
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
JrQ-
Lamey? Jaliens? Diaz?
Na czym opierasz swoje "wiem"? Na zagranicznym pochodzeniu Stana?
wskaż mi lepszych i bardziej doświadczonych piłkarzy, którzy chcieliby przyjść do Wisły za te pieniądze.
A wymienianie tu Diaza to trochę kpina.

Jeśli już chcesz coś zapisać Stanowi na minus, to lepiej Branco.
Zresztą i tak jakikolwiek minus Valckxa przysłania wielki izraelski plus.
Odpowiedz cytując