Bobek90 napisał(a):

JrQ-
Lamey? Jaliens? Diaz?
Na czym opierasz swoje "wiem"? Na zagranicznym pochodzeniu Stana?
|
wskaż mi lepszych i bardziej doświadczonych piłkarzy, którzy chcieliby przyjść do Wisły za te pieniądze.
A wymienianie tu Diaza to trochę kpina.
Jeśli już chcesz coś zapisać Stanowi na minus, to lepiej Branco.
Zresztą i tak jakikolwiek minus Valckxa przysłania wielki izraelski plus.