Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11959
Stary 03.01.2012, 18:13
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Ja bym Jurka Dudka chętnie widziała w Wiśle przez jeden, może dwa sezony Pod warunkiem oczywiście, że zamierzają pożegnać się z Sergiejem. Zdaję sobie sprawę, że Dudek od dawna nie grał w piłkę, ale z pewnością wciąż jest klasowym bramkarzem, tego sie nie zapomina.
Sergiej, moim skromnym zdaniem był najlepszym naszym zawodnikiem w 2011 roku. Nawet za dopłatą bym go nie wymienił na Dudka czy innego zblazowanego gwiazdora typu Kuszczak. Wisła to nie kurnik, żeby przyjmować pod swoje skrzydła takie "kury wysiadujące jaja" latami.
Odpowiedz cytując