westersyl napisał(a):

Widziałem urywki meczów.
Czytajcie chociaż to co jest napisane stronę wcześniej...
Myślisz ze skąd ściągano chłopaków do MEsy ?
Szrot z zagranicy był o 3 min od CL, dostarczył nam więcej meczów w europie niż przez ostanie 3 lata.
Rozumiem waszą fascynację Legią ale jestem przekonany, że ona również minie.
|
Fascynacja Legią minie jak Wisła odpali na wiosnę a w pucharach przejdzie Liege.