Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53205
Stary 03.01.2012, 13:31
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Widziałem urywki meczów.
Czytajcie chociaż to co jest napisane stronę wcześniej...

Myślisz ze skąd ściągano chłopaków do MEsy ?


Szrot z zagranicy był o 3 min od CL, dostarczył nam więcej meczów w europie niż przez ostanie 3 lata.
Rozumiem waszą fascynację Legią ale jestem przekonany, że ona również minie.
Fascynacja Legią minie jak Wisła odpali na wiosnę a w pucharach przejdzie Liege.
Odpowiedz cytując