Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53203
Stary 03.01.2012, 13:16
Wisielak napisał(a):Wyświetl post
Czy w cracovii bieda? nie powiedziałbym. Rozumiem,że oceniasz jego umiejętności po filmikach na youtubie?
Widziałem urywki meczów.
Czytajcie chociaż to co jest napisane stronę wcześniej...

Cytat:
Zamiast poszukać w niższych ligach
Myślisz ze skąd ściągano chłopaków do MEsy ?

Cytat:
lepiej kupić szrot z zagranicy,
Szrot z zagranicy był o 3 min od CL, dostarczył nam więcej meczów w europie niż przez ostanie 3 lata.
Rozumiem waszą fascynację Legią ale jestem przekonany, że ona również minie.

Cytat:
dla mnie ten transfer jest bez sensu
Dobrze że to nie Ty tylko dyrektor sportowy decyduję czy transfer ma sens....
Ocenianie zawodnika nie widząc go w akcji nawet na video jest jak lizanie lizaka przez szybę.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 03.01.2012 o godz. 13:34.
Odpowiedz cytując