Wisielak napisał(a):

|
Czy w cracovii bieda? nie powiedziałbym. Rozumiem,że oceniasz jego umiejętności po filmikach na youtubie?
|
Widziałem urywki meczów.
Czytajcie chociaż to co jest napisane stronę wcześniej...
Cytat:
|
Zamiast poszukać w niższych ligach
|
Myślisz ze skąd ściągano chłopaków do MEsy ?
Cytat:
|
lepiej kupić szrot z zagranicy,
|
Szrot z zagranicy był o 3 min od CL, dostarczył nam więcej meczów w europie niż przez ostanie 3 lata.
Rozumiem waszą fascynację Legią ale jestem przekonany, że ona również minie.
Cytat:
|
dla mnie ten transfer jest bez sensu
|
Dobrze że to nie Ty tylko dyrektor sportowy decyduję czy transfer ma sens....

Ocenianie zawodnika nie widząc go w akcji nawet na video jest jak lizanie lizaka przez szybę.