Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11953
Stary 02.01.2012, 13:47
^^ Pelne poparcie.

gypsy napisał(a):Wyświetl post
Ja bym Jurka Dudka chętnie widziała w Wiśle przez jeden, może dwa sezony Pod warunkiem oczywiście, że zamierzają pożegnać się z Sergiejem. Zdaję sobie sprawę, że Dudek od dawna nie grał w piłkę, ale z pewnością wciąż jest klasowym bramkarzem, tego sie nie zapomina.
Chcialbym uswiadomic, ze Dudek od kilku lat regularnie grzeje lawe czy to jeszcze w Liverpoolu czy w Realu. Przez 4 lata w Realu rozegral.. kilka spotkan, dzis ma 39 lat a niektorzy tu chca go do bramki.


Budujmy zespol z przyszloscia bo emerytow mamy juz w kadrze zbyt wielu. Ten zespol trzeba odmlodzic a nie sciagac blisko 40-letniego kopacza, ktory w ostatnim czasie czesciej spedza czas na polu golfowym niz na pilkarskim boisku.

Po Dudku pozostalo juz tylko nazwisko. Jego sukcesy nie maja zadnego znaczenia dla Wisly a kontrakt pewnie mialby jeden z najwyzszych. Tylko po co? Co dalby Wisle? Przez rok sobie dorobilby do emeryturki, puscil pare baboli (to pewne bo 5 latach grzania lawy) i odszedl. Co Wisla by z niego miala?
Skonczmy juz z trzydziestokilkuletnimi pilkarzami z nazwiskiem. Oni niewiele sa w stanie dac. Klub na nich nie zarobi, a bedzie musial im placic pewnie jeden z najwyzszych kontraktow. Mamy dosc zawodnikow po 30. Odmladzajmy ten zespol a nie podnosmy srednia wieku ktora juz tereaz jest wysoka.
Ostatnio edytowane przez River : 02.01.2012 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując