Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11940
Stary 31.12.2011, 13:39
Ogladalem przed chwilą bramki Pawła Brożka dla Wisełki .. i powiem jedno , jeśli wróci do ekstraklasy i nie do Wisły ... to nasz zarząd jest dziwny .. a Paweł i tak pokaże ile jest wart... przewyższa klasą Bitona i Genkova taka prawda..

Dziękuje !
Odpowiedz cytując