Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice
Offline
#
11940
31.12.2011, 13:39
Ogladalem przed chwilą bramki Pawła Brożka dla Wisełki .. i powiem jedno , jeśli wróci do ekstraklasy i nie do Wisły ... to nasz zarząd jest dziwny .. a Paweł i tak pokaże ile jest wart... przewyższa klasą Bitona i Genkova taka prawda..
Dziękuje !
KMZ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KMZ
Znajdź inne posty napisane przez KMZ