Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#990
Stary 30.12.2011, 15:19
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Rob_Zombie niemożliwe nie istnieje bynajmniej dla Wisły.Zwłaszcza biorąc pod uwagę że Probierz był brany jako zastępca M tylkoże wtedy wybrał Grecje .Ale z powodu kryzysu greckiego klubu Probierz wraca do Polski. w Jadze i Lechii stołki zajęte w ŁKSie też .Wisła gra na 2 frontach a Moskalowi przyda się pomocna dłoń zwłaszczaże chce jeszcze jednego trenera do sztabu(asystent) a Probierz jest wolnym strzelcem i Wisłą znów zapewne będzie wyrażać zainteresowanie Probierzem
Probierza nie będzie w sztabie Moskala, bo mógłby być ewentualnie pierwszym trenerem Wisły, a nie asystentem. Tak więc Probierz u nas oznacza rezygnację z Moskala.
Odpowiedz cytując