Rob_Zombie niemożliwe nie istnieje bynajmniej dla Wisły.Zwłaszcza biorąc pod uwagę że Probierz był brany jako zastępca M tylkoże wtedy wybrał Grecje .Ale z powodu kryzysu greckiego klubu Probierz wraca do Polski. w Jadze i Lechii stołki zajęte w ŁKSie też .Wisła gra na 2 frontach a Moskalowi przyda się pomocna dłoń zwłaszcza że chce jeszcze jednego trenera do sztabu(asystent

) a Probierz jest wolnym strzelcem i Wisłą znów zapewne będzie wyrażać zainteresowanie Probierzem