maxipiter napisał(a):

|
Zasłyszana gdzieś w sieci plotka : Emin Nouri i Ricardo Santos (obaj Kalmar). Ktoś o nich kiedyś słyszał?
|
Komentarze pod newsem to nawet nie są plotki. Zresztą dwóch zagranicznych piłkarzy nie ściągniemy w tym okienku, musielibyśmy kogoś sprzedać, albo nie zgłosić do kadry.