Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sorin320
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7564
Stary 28.12.2011, 21:29
AXEL75 napisał(a):Wyświetl post
Najlepiej bym liczył na siebie a nie na 20 tyś sprzedanych karnetów A co do cen karnetów, jak na mój sektor średnia wartość biletu na jedno spotkanie potaniało 0,47 gr w stosunku do analogicznego biletu na rundę jesienną Wisła Kraków nie dla idiotów panie Basałaj
Serio nie widzisz jakie mecze są na jesień a jakie na wiosnę ? meczów TOP jest 4: z żydkami, lechem, legią i Śląskiem. W poprzednim sezonie bilety na sektor G czyli bliźniaczy do C były po : 35 normalny, 27 ulgowy. Więc upust jest na prawdę duży, biorąc pod uwagę jeszcze ilość meczów: na wiosnę gramy ich mniej u siebie. Jak dla mnei ceny super, tutaj jak zwykle się narzeka bo niby dlaczego by nie...
Odpowiedz cytując