Serio nie widzisz jakie mecze są na jesień a jakie na wiosnę ? meczów TOP jest 4: z żydkami, lechem, legią i Śląskiem. W poprzednim sezonie bilety na sektor G czyli bliźniaczy do C były po : 35 normalny, 27 ulgowy. Więc upust jest na prawdę duży, biorąc pod uwagę jeszcze ilość meczów: na wiosnę gramy ich mniej u siebie. Jak dla mnei ceny super, tutaj jak zwykle się narzeka bo niby dlaczego by nie...