elliot_ness napisał(a):

|
Zastanawiam sie ile kosztowal by nasz dobroczynca z Odense Baye Djiby Fall . Jest rezerwowym i nie wystepuje często na boisku. Jest wysoki szybki i nie wykluczone ,że rozważył by propozycję z Wisly.A strzelać bramki potrafi to widać po statystykach.
|
Też mnie to ciekawi,przydałby się nam taki silny gość ze zmysłem strzeleckim