elliot_ness napisał(a):

|
Zastanawiam sie ile kosztowal by nasz dobroczynca z Odense Baye Djiby Fall . Jest rezerwowym i nie wystepuje często na boisku. Jest wysoki szybki i nie wykluczone ,że rozważył by propozycję z Wisly.A strzelać bramki potrafi to widać po statystykach.
|
Ostatni jego transfer z Odense do Lokomotiwu Moskwa wyniósł ponad 4 mln. euro.
A teraz do Odense, wydaję mi się, że jest wypożyczony.