Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52989
Stary 28.12.2011, 11:30
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Wiem że masz problem z oglądaniem meczów Wisły ale wyjaśnię Ci.

Brożek to zawodnik, który w każdym meczu szczególnie za Maaskanta cofał się po piłkę i potrafił ją rozegrać.
Do tego ilość sprintów które wykonywał Paweł do ilość sprintów Genkova czy Bitona jest nie porównywalnie większa. Nie oszukujmy się jest różnica pomiędzy tym jak biegniesz dany dystans truchtem a sprintem.
Jeśli chodzi o dynamikę wyjścia na pozycję to Brożek w tym nie ma również sobie równych.
nie to Ty masz problem ze swoją miłością do Pawła
ale do cholery jasnej zrozum, że on tu nie wróci, pojmiesz to wreszcie?
ile to było zarzutów do Pawła, że w meczu ze słabymi rywalami gra na stojąco?
bezpodstawnie to było mówione?
on po kontuzji nie jest napastnikiem, który gwarantuje cokolwiek

powtórzę jeszcze raz - nie po to został opchnięty przy pierwszej lepszej okazji, by teraz tu wracać, zresztą, sam mówi, że Wisła się nim nie interesuje, więc po co wałkujecie ten temat

Generalnie fajnie o nim piszesz, zgadzam się, z jedną różnicą - powinieneś używać czasu przeszłego, bo po kontuzji z Bełchatowem Paweł stał się całkowicie innym napastnikiem i ani na chwilę nie wrócił do gry na tamtym poziomie, wtedy był dynamiczny i sam nam wygrywał mecze

i nie piszcie o żadnym rozwalaniu szatni, bo to totalna bzdura i narażacie się na śmieszność
tak to może powiedzieć Basałaj, bo przecież nie powie, że Cupiał kazał wywalić Pawła

EOT
Odpowiedz cytując