JrQ- napisał(a):

Za to Brożek był taki dynamiczny w ostatnich latach jak u nas grał, że szok
|
Wiem że masz problem z oglądaniem meczów Wisły ale wyjaśnię Ci.
Brożek to zawodnik, który w każdym meczu szczególnie za Maaskanta cofał się po piłkę i potrafił ją rozegrać.
Do tego ilość sprintów które wykonywał Paweł do ilość sprintów Genkova czy Bitona jest nie porównywalnie większa. Nie oszukujmy się jest różnica pomiędzy tym jak biegniesz dany dystans truchtem a sprintem.
Jeśli chodzi o dynamikę wyjścia na pozycję to Brożek w tym nie ma również sobie równych. To że Brożek człapie między obrońcami nie znaczy, że Brożek się nie angażuję w grę, gdyby biegał od obrońcy do obrońcy traciłby nie potrzebne siły który może skumulować na wykonywanie sprintu. Ważne jest też aby w momencie kiedy ma się sytuację być "świeżym" bo na zmęczeniu jest o wiele trudniej strzelić gola.
edit:
JrQ-
Cóż to jest forum każdym może mieć swoje zdanie i moje odbiega znacząco od Twojego.