Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11848
Stary 27.12.2011, 17:33
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
W jego miejsce raczej wywalić Boguskiego który jest wielką niewiadomą a najlepsze czasy miał w Bełchatowie.Co do Kirma to jeszcze będzie z niego pożytek dla Wisły kto wie może Wisła chce mieć własnego Jankulovskiego dlatego jest jeszcze w skladzie.
A ja do tej pory myślałem, że 2007/2008, 2008/2009 i 2009/2010 były lepsze w wykonaniu niż sezon w Bełchatowie. Widać myliłem się.
Odpowiedz cytując