haldir_sgn napisał(a):

|
nie wiem jak patrząc na gre Jaliensa można jeszcze wybrzydzać co do powrotu Głowy!
|
Ba, Chavez, Bunoza i Diaz to też nie piłkarze, którzy byliby lepsi od Głowackiego. Gdybyśmy teraz mieli parę stoperów na takim poziomie jak dawna para Głowacki - Marcelo to sądzę, że byśmy w tabeli byli przed Śląskiem.
Jeżeli przyszłaby oferta na minimum 350 tysięcy euro za Chaveza to sprzedać bez wahania, wtedy zwracają nam się pieniądze wydane na jego transfer. Kirma jeżeli się pojawi oferta też sprzedać. To nie jest skrzydłowy na Wisłę. Ewentualnie można go wypróbować w środku pomocy. Podobno kiedyś tam grał. Ma wydolność, ma strzał z dystansu, może spodoba mu się nowe miejsce na boisku. Na skrzydle brakuje mu dynamiki.
Wypożyczyć Bruda np. do GKS Bełchatów.
Powrót z wypożyczenia Chrapka. Można go wypróbować.