Wyświetl pojedynczy post
panowie
Senior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52866
Stary 27.12.2011, 01:42
jova napisał(a):Wyświetl post
Czemu za darmo? Bo kontrakt mu się kończy? Prawo Bosmana obowiązuje tylko kluby z Unii Europejskiej. Jakieś pieniądze dla poprzedniego klubu prawdopodobnie trzeba będzie dać, ale to raczej nie będzie duża kwota.
Masz rację, pomyliłem się - cena zapewne promocyjna w każdym razie.
Odpowiedz cytując