jova napisał(a):

|
Czemu za darmo? Bo kontrakt mu się kończy? Prawo Bosmana obowiązuje tylko kluby z Unii Europejskiej. Jakieś pieniądze dla poprzedniego klubu prawdopodobnie trzeba będzie dać, ale to raczej nie będzie duża kwota.
|
Masz rację, pomyliłem się - cena zapewne promocyjna w każdym razie.