Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 25.12.2011, 14:49
Ja dostałem prezent od mbanku.
Debet na koncie.

Zmieniłem lustrzankę cyfrową na nowszy model, ma pare udogodnień. Nawet od razu udało mi się starą sprzedać, więc jestem zadowolony.

A od rodziny... maszynkę do golenia, majtki, pasek do spodni i kilo cukierków. Jak co roku

Ludzie mówią umiesz liczyć - licz na siebie

PS A przepraszam, pojawiła się też książka wydawnictwa Fabryka Słów. Mam książek tego wydawnictwa cały regał już, ale na szczęście tej książki nie mam na półce.
Powód: zgubiłem prezent ;)
Ostatnio edytowane przez danpe_ : 25.12.2011 o godz. 14:51.
Odpowiedz cytując