Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 25.12.2011, 12:49
gigant napisał(a):Wyświetl post
Dostałem nową tarczę do Darta i jestem zajebiście zadowolony + kasę od pasozyta (czyt. teściowej), ale ona to chyba akurat zapłaciła ratę za całoroczne stołowanie.
Ogólnie jest ok i nic nie trafi na Allegro, chyba ze teściowa.
Czekałem na Twój wpis Jak zawsze, z jajem

barteqTS napisał(a):Wyświetl post
Ja dostałem prezent w postaci rozbicia i urwania lusterka w samochodzie - bardzo dziękuję mojemu darczyńcy!
Mi w zeszłym tygodniu pod biurem koło ronda Mogilskiego wyrwali z prywatnego samochodu lusterka po obu stronach

saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
A mi urodzil sie synek Szymonek ma miesiac
gratulacje!
Odpowiedz cytując