gigant napisał(a):

Dostałem nową tarczę do Darta i jestem zajebiście zadowolony + kasę od pasozyta (czyt. teściowej), ale ona to chyba akurat zapłaciła ratę za całoroczne stołowanie.
Ogólnie jest ok i nic nie trafi na Allegro, chyba ze teściowa.
|
Czekałem na Twój wpis

Jak zawsze, z jajem
barteqTS napisał(a):

|
Ja dostałem prezent w postaci rozbicia i urwania lusterka w samochodzie - bardzo dziękuję mojemu darczyńcy!
|
Mi w zeszłym tygodniu pod biurem koło ronda Mogilskiego wyrwali z prywatnego samochodu lusterka po obu stronach
saklak1906 napisał(a):

|
A mi urodzil sie synek Szymonek ma miesiac
|
gratulacje!