Tasio1906 napisał(a):

Panowie Rinah, nesta, arti, kacpergawlo, Lukasz:
Dlaczego zakładacie, że Kazimerz Moskal jest "beeee", że każdy polski piłkarz to drewno
|
Jak dla mnie:
a) Kazek jako człowiek jest OK.
b) jako trener jest 'noname'. Po I trenerze Wisły chciałbym oczekiwać czegoś więcej: CV i na tej podstawie choćby minimalnych gwarancji na to iż temu trenerowi warto dać czas.
I nie każdy polski piłkarz to drewno, tak jak nie każdy Kazimierz jest dobrym trenerem.