Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#943
Stary 24.12.2011, 22:52
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Panowie Rinah, nesta, arti, kacpergawlo, Lukasz:
Dlaczego zakładacie, że Kazimerz Moskal jest "beeee", że każdy polski piłkarz to drewno
Jak dla mnie:

a) Kazek jako człowiek jest OK.
b) jako trener jest 'noname'. Po I trenerze Wisły chciałbym oczekiwać czegoś więcej: CV i na tej podstawie choćby minimalnych gwarancji na to iż temu trenerowi warto dać czas.

I nie każdy polski piłkarz to drewno, tak jak nie każdy Kazimierz jest dobrym trenerem.
Odpowiedz cytując