Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52826
Stary 24.12.2011, 19:39
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja tez uwazam ze inwestujac teraz na transfery ten milion czy dwa a w perspektywie majac gre ze Standardem i pozniej ew Hannover/Brugia mozemy rozkrecic tak naprawde wszytsko -marketing,marke WIsly,frekwencje-tak naprawde WIsla moze narodzic sie na nowo.Tylko nalezy wzmocnic sklad 2 klasowymi zawodnikami zwlaszcza a obronie.

Czyzby los dawał nam szanse?Po raz który prezesie Cupiał?
W lecie trzeba było ściągnąć choć jednego więcej gracza, który umiałby grać 1-1 - to dałoby większe szanse równej gry i odepchnięcia dalej od naszej bramki gry z Apoelem (czy kimś innym). Do wyjęcia było min. 7 baniek euro, a tak jest "tylko" pow. 3,5.
Teraz najważniejsze jest zakwalifikowanie się do kolejnych pucharów bo cóż z tego, że przejdziemy SL czy nawet kogoś jeszcze jeśli zajmiemy w lidze np. 4 miejsce i nigdzie nie wejdziemy (tfutfutfu!)?
Nunez - hipotetycznie damy 1,2m euro za gościa, który robi trochę wiatru w środku (goli nie strzela, asyst nie ma), a na 3-4 innych ważnych pozycjach będziemy nadal grali grajkami na poziomie Kirma, Lameya, Pajlica bo nie będzie talarów na nic więcej. To bez sensu. Chyba że jest możliwość wypożyczenia na kolejny rok, ale to też cd tymczasowości bo przecież tyle kasy do wydania za grajka o takich parametrach i znaczeniu dla drużyny (tzn. ani supersnajper, ani reżyser, ani stoper czy bramkarz nie do przejścia) nie będziemy mieć ani za rok ani pewnie za 5 lat.

Radosnych Świąt dla Was Wszystkich!
Ostatnio edytowane przez arti : 24.12.2011 o godz. 19:51.
Odpowiedz cytując