Wyświetl pojedynczy post
Rinah
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#923
Stary 24.12.2011, 15:04
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Zacznijmy nosić tęczowe koszulki i posuwajmy się nawzajem - to też będzie normalność

Oby jak najmniej takich odmieńców dla których bycie Wiślakiem nie jest normalne na trybunach w naszym klubie czego sobie i wszystkim dla dobra Wisły życzę.
Ty dalej nic nie rozumiesz jak widzę. Bycie Wiślakiem jest dla mnie normalne i piękne. Nienormalne jest zaś wybieranie trenera pod tym kątem. W żadnym normalnym klubie nie patrzy się na "zamiłowanie do barw", tylko na warsztat szkoleniowca, ani nie bierze pod uwagę jego wcześniejszych związków z klubem, który ma trenować jako argumentu decydującego.

Tylko u nas grupa kibiców żyje mentalnie w zupełnie innych czasach i innej rzeczywistości.Oby następne pokolenie kibiców było już wolne od podobnych ograniczeń. Wisła tylko na tym zyska.
Ostatnio edytowane przez Rinah : 24.12.2011 o godz. 15:08.
Odpowiedz cytując