Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52815
Stary 23.12.2011, 23:41
Ja tez uwazam ze inwestujac teraz na transfery ten milion czy dwa a w perspektywie majac gre ze Standardem i pozniej ew Hannover/Brugia mozemy rozkrecic tak naprawde wszytsko -marketing,marke WIsly,frekwencje-tak naprawde WIsla moze narodzic sie na nowo.Tylko nalezy wzmocnic sklad 2 klasowymi zawodnikami zwlaszcza a obronie.

Czyzby los dawał nam szanse?Po raz który prezesie Cupiał?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując