|
Ja tez uwazam ze inwestujac teraz na transfery ten milion czy dwa a w perspektywie majac gre ze Standardem i pozniej ew Hannover/Brugia mozemy rozkrecic tak naprawde wszytsko -marketing,marke WIsly,frekwencje-tak naprawde WIsla moze narodzic sie na nowo.Tylko nalezy wzmocnic sklad 2 klasowymi zawodnikami zwlaszcza a obronie.
Czyzby los dawał nam szanse?Po raz który prezesie Cupiał?
|