mitmichael
Cytat:
|
I dzisiaj sie potwierdziło, ze to głosowanie na onecie jest ustawione.
|
No co ty...
Cytat:
|
Wiedziałem, ze zamiast Bitona wpierdziela tam Ljuboje.
|
Akurat tutaj maja racje.
Gwiaździsty
Cytat:
My w europejskich pucharach występujemy znacznie dłużej i to z dobrym skutkiem. Wy zanim osiągniecie w nich to co my juz obecnie mamy za sobą, minie chyba z 500 lat .
|
Troche pokory. Patrzac na ostatnie... powiedzmy 10 lat (czasy wspolczesne, prehistoria out)... to mamy tylko dwa dobre wystepy w pucharach- sezon 2002/2003 i sezon 2011/2012. Lech w tym wzgledzie nie jest gorszy (sezon 2008/2009 i 2010/2011).
Jesli juz go dystansujemy to tylko w sukcesach na wlasnym podworku.
crazykaro
Cytat:
|
Jeśli Wojciechowski mysli że za 1,5 mln Trabzonspor odda mu Brożka to śmiem wątpić w jego transfewr ale jeśli tyle miałby kosztować to Wisła powinna go kupić i napastnik byłby z głowy
|
Brozek to niemal wieczny rezerwowy klubu ktory jest co najwyzej
sredniakiem europejskim. To ile on niby ma byc wart?
Dwa, Cupial musialby upasc na glowe zeby wydac na Brozusia 1,5 banki euro. Bardzo sredni pilkarz (do tego len). I te jego wymachiwanie lapkami. Malecki bis. To juz 100 razy lepsza decyzja byloby dac ta kase na Bitona.
100 razy lepsza!