|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
#837

22.12.2011, 21:19
|
bódyń napisał(a): 
No to sie Legia i Slask ciesza. Bakero i Moskal gwarantuja dobry wyniki tych druzyn.
Trener bez pojecia bez papierow bez doswiadczenia.
|
No i co z tego 
|
|